Uz priekšu jaunatnei! Lāzera atjaunošana piešķir ādai otru dzīvi

Izmantojot lāzera atjaunošanos, jūs varat atbrīvoties no mīmikas grumbām

Lāzera atjaunošanās vairs nav nekas rets un mītisks. Mūsdienās ikviens var pagriezt atpakaļ nodzīvotos gadus. Taču ne visiem cilvēkiem ir uzticama informācija par lāzeratjaunošanas metodēm, kā rezultātā viņi pieļauj kļūdu, izvēloties procedūru.

Pirmkārt, jums ir jāsaprot procedūru veidi. Ir divi no tiem:

  • ablative;

  • neablatīvs.

Savukārt šādus ietekmes veidus iedala:

  • ciets (pilns);

  • daļēja (nepilnīga).

Varbūt no pirmā acu uzmetiena šīs lāzeratjaunošanas metodes var šķist līdzīgas, taču tas nebūt nav tā. Tikai rezultāts ir tāds pats: pēc pareizi izvēlētām procedūrām āda kļūst vairākus gadus jaunāka un patiešām izskatās daudz labāk.

Neablatīva lāzerterapija darbojas ar dziļajiem ādas slāņiem, tos sasildot. Lāzera staru enerģijas ietekme uz fibroblastiem liek tiem ražot kolagēnu un elastīnu paātrinātā tempā. Uzlabojas arī mikrocirkulācija ādas slāņos.

Šī metode ir visefektīvākā, ja:

  • rētas un nopietni ādas bojājumi;

  • plaši izsitumi;

  • hiperpigmentācija un nevienmērīga sejas krāsa;

  • pēc pūtītēm;

  • strijas.

Neablatīvas ārstēšanas pamatā ir erbija lāzera darbība. Īpašā viļņa garuma (1550 nm) dēļ netiek ietekmēti ādas augšējie slāņi, savukārt apakšējie saņem atjaunošanai nepieciešamo stimulāciju. Tā rezultātā lielākā daļa defektu tiek novērsti.

Ablatīvā lāzerterapija darbojas nedaudz savādāk. Šajā metodē tiek izmantots oglekļa dioksīda lāzers ar viļņa garumu 10600 nm. Ietekme tiek veikta ne tikai uz apakšējiem, bet arī uz augšējiem ādas slāņiem. Izmantojot ablācijas metodi, tiek izlīdzināta ādas tekstūra un panākts liftinga efekts. Piemērojams:

  • grumbas ap acīm, mazas mīmikas krunciņas;

  • samazināts ādas tonis;

  • pigmentācijas traucējumi.

Ir vērts atzīmēt, ka rehabilitācijas periods pēc šīs procedūras būs nedaudz ilgāks, jo tiek pakļauti lielāki ādas apjomi nekā ar neablācijas metodi.

Neskatoties uz atšķirībām, abu metožu būtība ir vienāda. Izmantojot lāzera stara enerģiju, dermā esošais ūdens tiek uzkarsēts un burtiski iztvaicēts. Tajā pašā laikā tiek uzsākta kolagēna un elastīna sintēze, kas nepieciešama atjaunošanai.

Frakcionēta un nepārtraukta lāzera ekspozīcija

Kosmetologs veic lāzera sejas ādas atjaunošanas procedūru

Lai gan šīs divas metodes sniedz aptuveni vienādus rezultātus, tām ir būtiskas atšķirības.

Ar nepārtrauktu lāzera apstrādi lāzers iedarbojas uz ādu vienā lielā vietā. Taču, ņemot vērā pārāk lielo rētu veidošanās risku un ilgu atveseļošanās laiku, šāds lāzerterapijas veids tagad praktiski nekur netiek izmantots.

Citā gadījumā lāzers ir sadalīts daudzos mazos staros, kas veido režģi. Tādējādi lāzers, mijiedarbojoties tikai ar 20% ādas laukuma, panāk 100% atjaunojošu efektu. Šī metode ir modernāka un drošāka, tās lietošana ievērojami samazina rehabilitācijas laiku.

Lāzera fotoatjaunošana

Šī atjaunošanas tehnika, tāpat kā neablatīva, darbojas ar dziļajiem ādas slāņiem. Bet tie nekādā ziņā nav vienādi vai savstarpēji aizstājami.

Smalkākie lāzera stari gandrīz pilnībā "ignorē" dermu, bet lieliski iedarbojas uz ādas nervu galiem, kas dod organismam signālu šūnu atjaunošanai. Pazūd smalkās krunciņas, atjaunojas ādas tonis.

Lāzera fotoatjaunošanā tiek izmantotas tādas ierīces kā KTP (viļņa garums 532 nm) un ND: Yag (viļņa garums 1064 nm). Pateicoties šiem parametriem, lāzera starojumu lieliski absorbē hemoglobīna un melanīna molekulas, kas ir atbildīgas par ādas pigmentāciju. Tajā pašā laikā ūdens molekulas praktiski nesasilst. Šo iemeslu dēļ lāzera fotoatjaunošana ir ārkārtīgi efektīvs līdzeklis ādas krāsas korekcijai un asinsvadu tīklu apkarošanai uz tās.

Šai tehnikai nav nepieciešams ilgs rehabilitācijas periods un anestēzija.

Beidzot

Katrai lāzera ādas atjaunošanas metodei ir savas unikālas īpašības, kas lielā mērā ietekmē gala rezultātu. Ir rūpīgi jāizvēlas tehnika, lai atjaunošana būtu ne tikai viegla un efektīva, bet arī drošs process.

Ir vērts zināt, ka daži kosmetologi neizpauž klientam visas šīs procedūras iezīmes un izvēlas ierīci lāzerterapijai pēc principa "kas ir pieejams". Lai no tā izvairītos, jums jāsazinās ar pieredzējušiem speciālistiem ar pieredzi, kas sevi ir pierādījuši pozitīvi visā darba periodā.